.jpg&w=3840&q=75)
Menu

Borrelhapjes
Kaasblokjes
€9.00Calamares
€12.00Nacho
€14.00Nacho taco beef
€15.00Tapaschotel deluxe
€33.00Warme hapjes kids
€9.00Warme hapjes deluxe
€22.00Portie kaas/salami
€18.00bitterballen
€6.50

Middag snacks
Croque uit 't vuistje (2st)
€8.00Croque Monsieur (2st)
€14.50Croque Madame (2st)
€15.90Croque Bolognaise of Vidée (2st)
€17.90Croque Papillon (pesto-kip-tomaat) (2st)
€17.90Broodje smos kaas/ham
€9.40Broodje kannibaal
€9.60Bun gerookte zalm & tzatziki
€16.70Boerenboterham Club
€16.90Boerenboterham Carpaccio Wagyu
€18.40Uitsmijter
€15.60Uitsmijter Papillon
€17.90

Pannenkoeken & ander zoets
Pannenkoek suiker
€6.00Pannenkoek Nutella of siroop
€8.00Pannenkoek Warme krieken
€10.00Brusselse wafel suiker
€6.00Brusselse wafel warme krieken
€8.50Appelbeignets
€9.00Sweet high Tea p/p
€13.00Toren met pannenkoek, wafel, appelbeignet, warme krieken, roomijs, cake, etc... Prijs is p/p minimum 2 personen
Supplement ambachtelijk hoeveijs
€2.00Supplement slagroom
€1.00

Voorgerechten
Tomatensoep balletjes
€7.00Dagsoep
€7.00Carpaccio Wagyu
€17.00Calamares
€12.00Kroketjes Oud Brugge
€15.00Kroketjes van Noordzeegarnalen
€20.00Duo van kroketjes
€17.50Scampi Papillon of Look
€15.00Tapasschotel Deluxe
€33.00

Hoofdgerechten
Rumsteak 200gr
€25.00Rumsteak Kinderhooi saus naar keuze
€31.00Filet Belgisch Wit/Blauw 250gr
€33.40Tagliata balsamico
€34.50Tagliata van de chef kruidenboter
€34.50Chateau Briand 700gr 2personen
€69.00Varkenshaasje
€25.90Mixed grill
€31.90Huisgemaakt stoofpotje rundsvlees
€26.40Huisgemaakt stoofpotje met Belgisch wit/blauw en Belgisch bier
Halve haan
€26.00met gebakken champignons en mosterdsaus
Ribbetjes (Papillon / Thijm-honing / BBQ Jack)
€26.00Vol au vent
€23.90Balletjes in tomatensaus
€23.00Kalkoenspiesjes
€27.00KFC Kinrooi Fried Chicken
€24.50Vispannetje huisbereid
€29.90Scampi Papillon of Look
€27.00Couscous met mangovegan
€25.80Mango en warme groenten
Zalm op vel gebakken
€27.50Loaded sweet potatoe fries bbq cheddar
€10.00Loaded sweet potatoe fries parmezaan-truffelmayo
€10.00Supplement Warme groenten
€6.00Supplement Gebakken champignons/stroganoff
€4.00Supplement Peper/champignonroom/choron/béarnaise
€3.50

Mosselen Suggesties
Mosselen natuur
€30.00Mosselen Witte wijn
€33.00Mosselen Look
€33.00Mosselen Lookroom
€33.00Mosselen Papillon Chorizo & Karmeliet
€36.00Mosselen kinderportie
€20.00

Burgers
Angus burger Cheddar (100% rund)
€22.90mayo, ketchup, cheddar
Angus burger Papillon (100% rund)
€22.90parmezaan, truffelmayo, rucola
Agnus burger Pepper
€22.90Pepersaus tomaat rucola

Kinderparadijs
Extra Frikandel
€2.00Frikandel (1st) + frietjes
€8.50Kidsburger
€9.00Kinder Pasta
€9.00Balletjes tomaat
€9.50Vidée Kinderhooi
€11.00KFC Kinrooi Fried Chicken
€10.00met mayo en ketchup
Ribbetjes honing en ananas
€13.00

Pasta & Salades
Griekse salade
€26.00Caesarsalade
€25.00Salade gerookte zalm
€26.00Pasta Bolognaise
€16.00Pasta Pesto Kip of Pesto Champignon
€23.00Pasta Scampi
€26.00

Desserten & Ijscoupes
Ambachtelijk roomijs
Kinderijsje
€5.00Dame Blanche
€9.00Café Glacé
€9.00mokka - espresso
Coupe Advocaat
€9.50Coupe Warme Krieken
€11.00Pina Colada
€12.70cocos ijs - ananas - batida
Bounty
€12.70Cocos ijs - mokka - baileys
Yoghurt Amarena
€12.00witte chocoladesaus - rood fruit
Coupe Kolonel
€11.00citroensorbet - vodka
Papillon
€13.30mokka - vanille - marsepein - amaretto - amandelen
Coupe Vers fruit
€12.90Coupe Aardbeien
€12.90Vanille ijs - aardbeien
Moelleux Chocolade
€10.00Chocolademousse
€8.00Crème Brulée
€8.50Supplement Slagroom
€1.00
.png&w=3840&q=75)